این روزها محصولات زیادی به عنوان بشوینده و پاک کننده‌ آرایش در بازار وجود دارند و هر کدام ادعا میکنند که بهتر از دیگر رقبا هستند و در صورت استفاده از آنها پوستی بهتر و زیباتر خواهید داشت.

پس طبیعی است که تردید کرده و به دنبال این سوال باشید که بهترین شوینده و پاک کننده‌ آرایش کدام هستند؟

داروخانه دکتر رضوی پور در این مقاله سعی دارد به این سوال پاسخ داده و به شما کمک نماید با اطمینان و آگاهی انتخاب بهتری از میان انواع شوینده و پاک کننده‌های آرایش داشته باشید.

پوست به روز، محصولات به روز

پوست تاثیر قابل توجهی بر زیبایی دارد و به همین جهت مراقبت از آن به دغدغه افراد مختلف در هر سن و هر جنسیتی تبدیل شده است.

اگر پوست براق و بدون جوش نداشته باشید، اگر پوستتان سلامت نباشد، استفاده از هیچ محصول آرایشی نمی تواند جایگزین آن شود و عیوب آن را به طور کامل بپوشاند.

محصولات مراقبت از پوست نسبت به سال های گذشته پیشرفت های فوق العاده ای در تولیدات خود داشته اند.

این روز ها با تولید محصولاتی مثل میسلارواتر و دستمال مرطوب پاک کننده آرایش، فیس براش و … برای پاک کردن صورت نیازی به شستشوی مداوم با آب نیست .

همچنین  اگر اهل استفاده از محصولات جدید و به روز باشید خوب می دانید که دیگر روزهایی که پوست و‌مژه‌های خود را می کشیدید تا بتوانید آثار ریمل ضد آب خود را پاک کنید، تمام شده است و شما با بهترین شوینده و پاک کننده‌ آرایش می توانید عمیق و اصولی صورا خود را شست و شو داده و شاداب و با طراوت حفظ کنید.

محصولات آرایشی جدید عموما به شکلی تولید می شوند که کمترین آسییب را به پوست رسانده و استفاده از آنها کاملا راحت و آسوده باشد.  

با این محصولات جدید پاک کردن آرایش و‌ تمیز کردن پوست نیز سریع شده و گاهی تنها در یک مرحله شست و شو ، پوستی پاک و تمیز خواهیم داشت.

شستشوی دو مرحله‌ای صورت

متخصصان پوست معتقدند یکی از بهترین روش پاک کردن صورت، شستشوی دو‌مرحله ای آن است.

در این روش هم از آرایش پاک کن استفاده می شود هم پاک کننده پوست صورت.

این روش تضمین میکند که تمام ذره‌های آلودگی و آرایش به طور موثری از پوست شما پاک شوند.

در روش شستشوی دو مرحله ای اول باید آرایشتان را با محلول آرایش پاک کن یا دستمال مرطوب پاک کننده آرایش پاک کنید بعد با پاک کننده صورت مناسب پوست خودتان ، کار شست و شوی صورت را ادامه دهید.

با این کار میتوانید مطمئن شوید تمام ذره‌های مواد آرایشی و آلودگی از پوستتان محو شده اند.

شوینده و پاک کننده‌ آرایش صورت کامان

پوست‌های چرب یکی از حساس ترین پوست ها هستند و اکثر کاربران از وجود آکنه بر روی پوست های چرب خود گلایه دارند.

بنابراین انتخاب یک شوینده و پاک کننده‌ آرایش مناسب با پوست صورت از اهمیت ویژه ای در سلامت و زیبایی پوست برخودار است.

کامان یک برند ایرانی است که تحت لیسانس سوئیس تهیه و تولید میشود. محصولات این برند با توجه به ساختار انواع پوست و سازگار با محیط زیست تولید می‌شود.

ژل شست و شوی صورت کامان با دارا بودن فرمولاسیون بسیار ملایم باعث زدودن کامل آلودگی ها و یا مواد آرایشی از منافذ پوست‌های چرب میشود.

این محصول ویژه پوست چرب با کنترل چربی از خشک شدن پوست به طور کامل جلوگیری می‌کند.

شوینده و پاک کننده‌ آرایش صورت کامان منافذ پوست را به طور کامل پاکسازی کرده و از ایجاد جوش جلوگیری می‌نماید.

 اگر پوست شما دارای جوش باشد با استفاده از این ژل به مرور زمان شاهد از بین رفتن جوش‌های صورت خود خواهید بود.

 با استفاده از این پاک کننده برای شست و شوی صورت لک‌های ناشی از جای جوش نیز برطرف می‌شود. این ژل دارای خواص آنتی‌اکسیدانی بوده و از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد و سایر آلودگی‌های محیطی محافظت می‌کند.

شوینده و پاک کننده‌ آرایش صورت ایوروشه

این ژل شست و شو فاقد صابون بوده و بسیار غنی می باشد و میتواند پوست را به طور کامل تمیز و شاداب نماید.

این محصول برای افرادی که ژل شست و شو را ترجیح میدهند بسیار مناسب خواهد بود.

رایحه ملایم و عطرآگین این محصول حس تازگی و آرامش را به شما خواهد بخشید.

شوینده و پاک کننده‌ آرایش ایوروشه، پوست را به طور عمیق پاکسازی کرده و ناخالصی ها و باقیمانده مواد آرایشی را از روی پوست صورت برمیدارد.

این ژل شست و شو با فرمولاسیون ساده برای استفاده روزانه و اطمینان از پوستی بی عیب و نقص بسیار مناسب است و به دلیل عدم استفاده صابون در آن پوست شما را خشک نمی کند.

در طی فرآیند استخراج این محصول از گیاه بابونه که خواص مفیدی همچون ضدالتهاب، ضد حساسیت و آنتی باکتریال دارد استفاده شده است که عملا به پاکسازی و لطافت پوست کمک کرده و باعث خنثی کردن رادیکال های آزاد پوست میشود.

شوینده و پاک کننده‌ آرایش سینره

این ژل عمل پاکسازی عمیق و شفاف سازی پوست را تضمین کرده و پوست را به طور روزانه پاکسازی میکند.

شوینده و پاک کننده‌ آرایش صورت سینره محافظت از پوست در برابر آلودگی هوا را بر عهده داشته و به حذف کامل آلاینده‌ها و نانو ذرات مخرب از روی سطح پوست می پردازد.

این محصول از ایجاد آکنه و جوش های سرسیاه در سطح پوست جلوگیری می نماید و فاقد مواد صابونی می‌باشد.

فرمولاسیون این شوینده و پاک کننده‌ آرایش ملایم بوده و به ترشح غدد چربی طبیعی پوست کمک میکند و مواد آرایشی را به شکلی کامل و عمیق از روی پوست صورت پاکسازی مینماید.

شوینده و پاک کننده‌ آرایش مای

شرکت آلمانی مای فوم پاک کننده آرایشی را تولید کرده است که فاقد صابون بوده و حاوی عصاره گیاهی درخت چای و گیاه جوجوبا است .

این محصول به عنوان یک شوینده معمولی برای پوست های مستعد جوش و ـآکنه بسیار مناسب است.

این فوم شست و شو به دلیل داشتن مواد آبرسان پوست، لطافت و شادابی پوست را تضمین کرده و جایگزین ایده آلی برای صابون ها و ژل های شوینده و پاک کننده می باشد .

ژل های شوینده برای پاک کنندگی عمقی پوست طراحی شده اند و برای برطرف کردن انسداد منافذ بسته شده پوست موثرند که باعث برطرف کردن چربی های اضافه و باکتری هایی که عامل ایجاد اکنه هستند میشوند.

یک شوینده و پاک کننده‌ آرایش صورت باید هم ذره های محلول در آب، هم ذره های محلول در چربی را پاک نماید. پوست شما در طول روز در معرض سم ها و آلودگی‌ها، جرم‌ها و هوای باز یافت شده در محل کارتان و … است.

هوای گرم و یا فعالیت فیزیکی و تعریق بدن که دارای سموم است را نیز به این ماجرا اضاف شده و کاملا مشخص است که آب به تنهایی نمی تواند ذرات ناخالصی را به طور و موثر پاک نماید.

یک شوینده و پاک کننده‌ آرایش خوب در حالی که عمل پاک کنندگی را به صورت عمقی انجام می دهد باید بسیار هم ملایم باشد که پوست را تسکین داده و تغذیه کند و احساس شادابی ، یکنواختی ، روشنی و سلامت کامل به پوست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه