برند لایسل از مجموعه تولیدات شرکت طنازگسترآسیا به حساب می آید. این شرکت با بهرمندی از متخصصین خود و با استفاده از آخرین سطح تکنولوژی در علم درماتولوژی ،موفق به تولید محصولات جدید در حوزه سلامت و مراقبت از پوست شده که قادر به کنترل اثرات مخرب آلودگی هوا و استرس‌های محیطی بر روی پوست است.

کلیه محصولات تولیدی برند لایسل حاوی ترکیبات وییژه ای می باشند که به شکلی فوق العاده ضد آلودگی هوا محسوب شده و کاملا با آب و هوای ایران هم خوانی دارند.

در این مقاله داروخانه دکتر رضوی پور تعدادی از محصولات برند لایسل جهت آشنایی شما معرفی میگردد.

 

کرم ضد لک لایسل پیگماسل

کرم ضد لک پیگماسل از برند لایسل دارای فرمولاسیون بی نطیر در روشن سازی پوست و از بین بردن لک می باشد. این محصول حاوی آنتی اکسیدان و عوامل ضد آلودگی هواست که از پوست در برابر رادیکال های آزاد، لک های ناشی از افزایش سن خصوصا پس از 30 سالگی و همچنین هوای آلوده محیطی محافظت مینماید.

این محصول بی نطیر از برند لایسل قادر است توانایی پوست را در برابر عوامل اکسید کننده مانند اشعه یو وی افزایش داده و از پوست در برابر پیری زودرس محافظت نماید. این ضد لک تخصصی به وسیله تحریک مکانیسم دفاعی پوست باعث افزایش عملکرد آن خواهد شد.

جهت استفاده از کرم ضد لک لایسل پیگماسل دو بار در روز روی پوست تمیز خود ماساژ دهید تا جذب شود.

ضد آفتاب سانسل لایل ویژه پوست های مختلط

برند لایسل هدف خود یعنی مراقبت از پوست در برابر هوای آلوده و همچنین اشعه های مادون قرمز و یو وی را در تمامی محصولات خود به شکلی خاص بروز داده و ضد آفتاب سانسل نیز از این قاعده مستثنی نیست و یک گزینه عالی برای افراد با پوست مختلط به حساب می آید که به دنبال بهترین ضد آفتاب برای پوست خود می باشند.

این ضد آفتاب ایده آل از پیری زود رس جلوگیری کرده و رطوبت رسانی به پوست را به شکلی عالی انجام میدهد. ضد آفتاب سانسل با بافتی سبک و ایجاد حس لطافت بر روی پوست، می تواند یک کرم پایه برای آرایشی ایده آل باشد. از دیگر وییگی های این محصول فوق العاده از برند لایسل میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 • محافظت از پوست در برابر اشعه های UVA/UVB، مادون قرمز، نور مرئی
 • آنتی اکسیدان حاوی ترکیبات ضد رادیکال های آزاد
 • مرطوب کننده پوست و ضد حساسیت
 • ضد آب 

پن آبرسان قوی هیدراسل از برند لایسل

در مقاله های پیشین از اهمیت آبرسانی پوست و مرطوب نگه داشتن آن در برابر خشکی توضیح داده شد. پوست برای تغذیه ایده آل و مقاومت خود در برابر چین و چروک نیاز به رطوبت رسانی دارد و پن آبرسان هیدراسل از برند لایسل به خوبی این وظیفه را برای پوست شما به انجام میرساند. از دیگر مشخصه های این محصول میتوان به موارد زیر اشاره داشت :

 • ویژه پوست خشک و حساس
 • پاکسازی سطح پوست از تمامی آلاینده ها
 • رطوبت رسانی عمقی پوست
 •  التیام بخش و نرم کننده 
 • جلوگیری از خشکی پوست 

ژل شست و شوی صورت پیگماسل

شست و شوی صحیح صورت بخشی مهم و ضروری در مراقبت از سلامت و زیبایی پوست به شمار می آید که در صورت انجام صحیح آن میتوان امیدوار بود که از پوست خود به شکلی ایده آل مراقبت میشود.

ژل شست و شوی صورت پیگماسل یکی از بهترین محصولات از برند لایسل ویژه افرادی است که به دنبال بهترین پاک کننده برای پوست صورت خود می باشند. از ویژگی های این محصول به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

 • مناسب استفاده روزانه برای انواع پوست
 • روشن کننده پوست
 • ضد التهاب 
 • محافظت از پوست در برابر آلودگی و رادیکال های آزاد
 • حاوی ویتامین B3, B5, B6
 • فاقد صابون و پارابن

 

آشنایی با برند ایرانی لایسل و محصولات تخصصی آن به شما کمک خواهد کرد تا در انتخاب بهترین محصولات مراقبت از پوست خود آگاهانه تر پیش رفته و با دیدی باز و متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. آلودگی های محیطی در شهر های شلوغ و دود گرفته ، سلامت ما را هدف قرار داده است و پوست نیز به دلیل حساسیت و ظرافت خود بیش از هر چیز در معرض این آلودگی ها قرار دارد. برند لایسل با فرمولاسیون تخصصی خود به شما در محافظت از سلامت و زیبایی پوست خودتان در برابر آلودگی ها کمک خواهد کرد.

 

با دیگر برندهای مورد تایید داروخانه دکتر رضوی پور آشنا شوید:

برند نووکسپرت(novexpert)

آشنایی با برند کاپریس ویتال

آشنایی با برند آپوویتال

برند تالیکا، متخصص در مراقبت از چشم‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه