دکتر نادیا پایوت یکی از اولین پزشکان زن در فرانسه است که او را  پیشرو در تلفیق مراقبت های زیبایی و نرمش های اختصاصی بر روی صورت جهت بروز اثرات مطلوب در پوست می دانند.

دکتر پایوت در سال 1917 به نیویورک سفر کرد تا اولین کلینیک زیبایی خود را در آنجا تاسیس نماید و در آن سفر بالرین معروف (آنا پاولووا) را ملاقات میکند و متوجه تفاوت در چهره و بدن وی میشود و این شروع یک انقلاب بزرگ در تولید محصولات آرایشی و درمانی به حساب می آید…

ملاقات دکتر پایوت با بالرین معروف

آنا بدنی ورزیده و جوان داشت اما آثار خستگی و نشانه هایی از پیری در چهره وی نمایان بود که شکافی عمیق بین بدن و پوست و چهره او به نظر میرسید و همین تناقض سبب شد که در ذهن دکتر پایوت  تفکری که آن زمان ژیمناستیک صورت نام گداری شده بود ، شکل بگیرد. تفکری که او را به سمت تولید محصولات ویژه ای در مراقبت از پوست سوق دهد.

در سال 1925 دکتر پایوت به خیابان دی ریچپانس نقل مکان کرد و اولین موسسه خود رادر آنجا ایجاد نمود. او در مرکز خود افرادی را آموزش میداد که در آینده به آرایشگرانی خبره تبدیل میشدند.

دکتر پایوت با بررسی سبک زندگی آنا پاولووا، اهمیت تکنیک های حفظ زیبایی و جوانی پوست را درک کرد. او دریافت که اگر ورزش روزانه می تواند جوانی بدن را حفظ کند،در مورد عضلات صورت نیز باید همین مسئله را رعایت کرد. او شاگردان و مشتریان خود را با 42 حرکت ماساژ صورت که همچنان پر کاربرد است، آشنا کرد که منبع مهم جوانسازی پوست صورت و گردن به حساب می آمدند. 

تولد ماساژهای تخصصی دکتر پایوت

این ماساژهای نخصصی دکتر پایوت امضای حرفه ای او در صورت مشتریانی است که برای جوان سازی پوست خود ارزش قائل هستند.

این ماساژ غیرمعمول دکتر پایوت از هنر رقص الهام گرفته شده است. انگشتان آرایشگر به عنوان طراح رقص روی پوست مشتری می رقصند و به سلول های خسته و بیمار جانی دوباره می بخشد. این در حقیقت یک انقلاب آرایشی کاربردی است که مراقبت کامل پوست را هدف قرار می دهد.

دکتر پایوت که از حمایتگران جنبش حقوق زنان به حساب می آمد، استفاده از تخصص پزشکی، علمی و گیاهی خود در درشیوه و فرمولاسیون تولید محصولات مراقبت از پوست را از همان ابتدا در راس کار خود قرار داد.

نقش ماساژ دکتر پایوت در زیبایی پوست

ماساژهای ابداعی دکتر پایوت روشی کاملا درمانی است که با فعال کردن کلیه سیستم های فیزیولوژیکی (لنفاوی ، عروقی ، عضلانی ، تنفسی و پوستی)به شکل همزمان،سلامتی مطلق ، عمیق و پایداری را برای پوست به همراه دارد. این 42 حرکت ماساژ ذکتر پایوت در هفت مرحله زیباسازی پوست گنجانده میشد :

 • استرس زدایی
 • آرامش بخشیدن به عضلات و مشتری
 • پاکسازی عمیق پوست
 • تحریک سلول های پوست
 • ماساژ 
 • آماده سازی پوست برای دریافت محصولات
 • ماسک تخصصی

برند پایوت

پایوت یکی از بهترین برند های لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان و برندهای برجسته در مراقبت از پوست است که در آغاز قرن بیستم متولد شد و با گسترش بین المللی غنی وجهانی شده است.

امروزه برند پایوت با حضور در نزدیک به 70 کشور جهان و بیش از 7500 نقطه فروش در داروخانه های معتبر، موسسات زیبایی، اسپا ، عطاری ها و فروشگاه های بزرگ لوازم آرایشی همچنان در مرحله بین المللی قرار دارد.

از محصولات برجسته پایوت به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

 

 • کرم پیوریفیانت پت گریس ( کنترل کننده چربی پوست)
 •  روغن بدن پاک کننده ریلکسانت
 • ژل اسپشیال 5 پت گریس (ضد جوش موضعی)
 • ماسک زغال پت گریس ( پاک کننده عمقی منافذ)
 • کرم بدن هیدرا (مرطوب کننده پوست خشک)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات پایوت با پزشک خود مشورت نمایید و از استفاده خودسرانه هر محصولی خودداری کنید. 

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه